Sinfonie ürdimüsli - emfüseemiku elupäästja?

26.09.2019
Sinfonie ürdimüsli - emfüseemiku elupäästja?

Palju on räägitud hingamisaskustega, tolmuallergiaga ning emfüseemile kalduvatest hobustest ning võimalikest lahendustest nende probleemidega hobuste elu kergemaks muutmisel.

Meile on mitmed kliendid saatnud tagasiside, et Sinfonie müsli leevendas oluliselt nende hobuste probleeme ning on leidunud neidki, kes köhimise täielikult lõpetanud. Positiivne vastukaja on tulnud ka seenior-hobuste omanikelt, kes kirjeldasid oma eakat hobust kui "uue elujõu saanud" hobust. 

Seda kirjutist ajendas mind kirjutama viimane näost näkku kuuldud ülevaade kliendilt, keda ma püüan tsiteerida: "mu hobusel on alati olnud vist natuke kitsamad hingemisteed, lisaks on tal ka tolmuallergia ja tallis pidamine on sisuliselt võimatu. Juba peale kergemat traavi hakkas hobune köhima ja hingeldama. Sporti teha ei saanudki...  Esimest korda sain müslit proovida juunis ja jäimegi seda kasutama. Ja tead? Ma hüppan selle hobusega praegu 110cm parkuure ja kõik on hästi" 

Siin on lausa kaks moraali, selles loos. Esiteks, söötmise ja sööda mõju hobusele ei tohi mitte kunagi alahinnata (sest nad on väga tundlikud loomad) ning teiseks, igale probleemile on lahendus, mõnikord võtab selle leidmine lihtsalt natuke rohkem aega.

Aga alati peab meeles pidama, et mis on lahendus ühele, ei ole 100% sama head tulemust andev teisele - ja seda olen aastate jooksul korduvalt kogenud.

Aga nüüd müslist lähemalt..

marstall Sinfonie on kaeravaba, värskendav ja kosutav ürdimüsli iga hobuse jaoks. Selle mitmekesised aromaatsed ürdid tagavad elujõu, heaolu ja vabad hingamisteed. Lisaks stimuleerib Sinfonie vereringet ja ainevahetust ning suurendab seeläbi sportlikke võimeid. Sinfonie sobib ideaalselt sporthobuste söödaratsiooni rikastamiseks ning seeniorhobuste ja emfüseemile kalduvate hobuste heaolu parandamiseks. Sinfonie sobib ka suurepäraselt lihtsalt tavapärase sööda täiustamiseks.

marstall Sinfonie - elujõud tänu ravimtaimedele

Teadmised ravimtaimede väest on sama vanad kui inimkond. Marstall on need teadmised söödakoostisesse lisanud ja välja töötanud aromaatse kaeravaba ürdimüsli, mis ühendab endas ravimtaimeaia parimad omadused looduslikul kujul. Eeterlikud õlid elavdavad kardiovaskulaarsüsteemi ja stimuleerivad ainevahetust. Nii kasvab hobuse heaolu ja jõudlus. Lisaks vabastavad sisalduvad ravimtaimed hingamisteed ja neil on antioksüdantsed, põletikuvastased, immunsust toetavad ja diureetilised omadused. Väärtuslike koostisosade kaitsmiseks on marstall Sinfonie kotid varustatud kahekordse kihiga.
E-vitamiin ja seleen kaitsevad rakumembraane vabade radikaalide - rakke ründavate tugevalt reageerivate hapnikuühendite - eest ning tugevdavad lihastoetada ja säilitada hobuste sportlikku jõudlust.
Lisaks ravimtaimedele on retseptis muid suurepäraseid ja vajalikke komponente, näiteks õllepärm, mineraaligraanulid, linaseemne- ja lutsernistruktuur - kõik kergesti seeditavad koostisosad, mis stimuleerivad seedetrakti ja panevad karvkatte särama.
Tänu väga headele maitseomadustele saab marstall Sinfonied kasutada ka mis tahes muu sööda täiustamiseks - olgu see siis kaer või tavapärane söödasegu, ning meelitada seeläbi isegi kõige pirtsakamat hobust sööma. Üks-kaks peotäit on juba piisav.

Marstalli Sinfonies olevad ürdid muutuvad kuumas vees veelgi tugevamatoimelisemaks ning seeläbi leevandavad hingamisteede turseid ja vabastavad hingamisteed. Lase ürdimüslil 15 minutit paisuda, lase jahtuda ning sööda soojalt. See võimaldab hobusel söögi ajal hingata eeterlikke aurusid.

#marstallhorsefeed #marstallhobusöödad