Renafit 150g - neerud, peensool Zoom

Renafit 150g - neerud, peensool

Kaubamärk:
Hind:
14,50 €
Kogus: - +
   - või -   
CANIPUR - RENAFIT neerufunktsioonide ja jääkainete väljaviimise toetamiseks.
CANIPUR - RENAFIT tasakaalustub tõhusalt söödast tingitud, neerude optimaalse töö ja organismist mürkide ärastuse jaoks vajalike mikroainete vaegust. Koera neerud kannatavad söödas oleva liigse valgu, keskkonnas olevate mürkide, infektsioonide ja medikamentide all eriti tugevalt. Neerude toetamine ainevahetuse jääkproduktide väljastamisel parendab koera heaolu ja võimekust.

Koostis: taimne segu (viirpuu, kaselehed, arnika, nõges), riisijahu, naatriumkloriid, naatriumvesinikkarbonaat, kaaliumkloriid, linaseemneõli.
Analüütiline koostis: Toorproteiin 13,1%, Toorrasv 3,0%, Toorkiud 9,1%, Toortuhk 25,3%, Kaltsium 1,2%, Kaalium 2,1%, Magneesium 0,2%, Fosfor 0,2%, Naatrium 6,4%, Kloriid 7,2%, Omega-3 rasvhapped 0,6%
Toitumuslikud lisandid (ühe kg kohta): A-vitamiin 1.200.000 TÜ, E-vitamiin 5.000 mg, B1-vitamiin 1.600 mg, B2-vitamiin 600 mg, B6-vitamiin 600 mg, C-vitamiin 20.000 mg, Foolhape 2.000 mg, Raud 3.000 mg, Tsink 4.000 mg, Seleen 20 mg, DL-metioniin 40.000 mg
(3a672a A-vitamiin, B1-vitamiin tiamiinmononitraadina, B2-vitamiin riboflaviinina, B6-vitamiin püridoksiinvesinikkloriidina, E1 aminohappehüdraatide raudkelaat, 3b606 aminohappehüdraatide tsinkkelaat, 3b8.12 seleenmetioniin Saccharomyces cerevisiae juuretisest CNCM I-3399).

Kasutamine:
Väikesed koerad (4-15 kg): 1-4 g päevas
Keskmised koerad (16–39 kg): 4–8 g päevas
Suured koerad (40–80 kg): 8–16 g päevas

Manustada koos söödaga.
Mikroelementide suurendatud sisalduse tõttu ei tohiks päevane söödakogus ületada kahekordset lubatud päevast annust. 
Parima tulemuse saavutamiseks tuleb toodet kasutada vähemalt kolme nädala jooksul.

Tootja: Vetripharm GmbH
Partii number ja säilivuskuupäev pakendil

Neerud (mürke väljastavad organid) koertel

Vastupidiselt maksale on koera neerurakkudel väga minimaalne taastumisvõime. Juba kahjustatud neerukude ei taastu. Selle seisundi tõttu on neerupuudulikkus on koertel üks sagedamini esinevatest surmapõhjustest. Eeldus, et see puudutab vaid vanu koeri, on olemasoleva statistika kohaselt vale. Lausa 1/5 alla 5-aastastest koertest kannatavad neeruprobleemide all. Kui mürgiärastusorgani funktsionaalsus on piiratud, ei suuda see oma ülesandeid (nt valkude ainevahetuse ja elektrolüütide-baaside süsteemi reguleerimine, vererõhu jääkproduktide väljastamine ja vereliblede moodustamine) enam korralikult täita. Seeläbi on eluks vajalikud protsessid häiritud ning ilmnevad järgmised sümptomid: uriini väljastatakse suuremas koguses, kaalukaotus, isu langus, letargia, kõhulahtisus, aneemia jne. Kuna sellised sümptomid ilmnevad väga hilja, on õige diagnoosi panemini tihti keeruline, kuna selleks hetkeks on suur osa koera neerukoest juba kahjustatud. Loomaarst saab regulaarse ultraheli, verepildiparameetri ja uriinianalüüsi abil panna esialgse diagnoosi. Neeruprobleemide puhul peab tagama ühtlaselt soola- ja valguvaest dieeti. Uriiniteket kiirendavad ravimtaimed toetavad neere ja sekundaarsed taimsed ained pärsivad põletike teket neerudes ja põies. Väljutatava uriini hulga suurenemise tõttu väljastatakse tihti ka elektrolüüte ja mikroaineid. CANIPUR - renafitiga võetakse neid asjaolusid arvesse ning toetatakse nõrgenenud neerufunktsionaalsust.

 

ÜLDISED TEADMISED SÖÖTMISEST

Ürdid ergutavad tänu oma raviefektiga toimeainetele uriini tootmist, toimetavad ainevahetuse jääkained ning võõrained suuremal hulgal verest välja ja puhastavad nii organismi. Samal ajal võideldakse tõhusalt neeru- ja põiepõletike vastu ning takistatakse ka põiekivide teket. Südametegevuse ja vereringe toetamise kaudu parendatakse lümfidrenaaži ning ennetatakse ödeemide teket. Põletikke pärssivad ja sidekude tugevdavad mõjuained muudavad selle efekti veelgi tugevamaks.

Sojajahu pakub kergesti seeditava valguallikana optimaalset asendust proteiinidele ja aminohapetele, mis lähevad neeruprobleemide puhul tihti uriini kaudu kaduma.

Elektrolüüdid lähevad neeruhaiguste või suurenenud uriinihulga puhul kaduma, ning neid tuleb seetõttu juurde anda.

Vitamiinid A, C ja E ning seleen (antioksüdandid) toetavad üksteist vastastikku neerude kaitsmisel, agresiivsete kahjulike ainete väljutamisel, kuseteede infektsioonidega võitlemisel ning kuseorganite limaskesta regeneratsiooni puhul.

B-vitamiinid ja foolhape aitavad ainevahetuse lõpp-produkte, võõraineid või ravimijääke verest välja viia.