Racepower 500g - L-karnitiin, vastupidavus Zoom

Racepower 500g - L-karnitiin, vastupidavus

Kaubamärk:
Hind: 29,95 €
14,97 €
Kogus: - +
   - või -   

CANIPUR - racepower võimekuse ja vastupidavuse parendamiseks.
Teenistus- ja sportkoertele mõeldud CANIPUR - racepower L-karnitiiniga aktiveerib energiaainevahetust, suurendab võimekust ning parendab vastupidavust. Spetsiaalselt üksteisele vastavaks kohandatud mõjuainekomponentide abil lühendatakse koormusele järgnevat puhkefaasi olulisel määral, optimeeritakse südame- ja skeletilihaskonna ainevahetust ning suurendatakse hapniku juurdevoolu koormustippude saavutamisel. Tänu sellele suudavad koerad pidevalt tippvormi säilitada.

Koostis: dekstroos, sojavalgu kontsentraat, fermenteeritud teravili, ekstraheeritud pärm (MOS), banaanijahu, magneesiumfumaraat, õllepärm, linaseemned, maisitärklis
Analüütiline koostis: Toorproteiin 18,5%, Toorrasv 2,6%, Toorkiud 1,6%, Toortuhk 7,1%, Kaltsium 0,2%, Kaalium 0,7%, Magneesium 0,4%, Fosfor 0,2%, Naatrium 0,1%, Lüsiin 1,1%, Arginiin 0,3%, Treoniin 0,2%, Metioniin 0,1%, Tsüstiin 0,1%, Omega-3 rasvhapped 0,4%
Toitumuslikud lisandid (ühe kg kohta): L-karnitiin 40.000 mg, E-vitamiin 10.000 mg, B6-vitamiin 500 mg, C-vitamiin 5.000 mg, Raud 3.000 mg, Jood 8 mg, Vask 400 mg, Tsink 500 mg, Seleen 5 mg, L-lüsiin 8.000 mg
 (vitamiin B6 kui püridoksiinhüdrokloriid, E1 aminohapete hüdraadi raudkelaat, 3b201 kaaliumjodiid, E4 aminohapetehüdraadi vaskkelaat, 3b606 aminohapetehüdraadi tsinkkelaat, 3b8.12 seleenmetioniin Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3399 (inaktiveeritud seleniseeritud pärm))

Kasutamine
Väikesed koerad (4-15 kg): 5-20 g päevas
Keskmised koerad (16–39 kg): 20–40 g päevas
Suured koerad (40–80 kg): 40–80 g päevas

Manustada söödaga.
NB! Kuna sisaldab suurendatud koguses mineraalaineid ei tohi päevane annus ületada kahekordset lubatud annust.
Veres ja lihastes optimaalse mõjuainesisalduse saavutamiseks tuleb toodet kasutada kogu võistlus- või tööperioodi jooksul, vähemalt aga 7 päeva enne suuremat koormust. Viimased 3 päeva enne kasutamist ja rakenduspäeval saab vajaduse korral anda 1½-kordse annuse.

Tootja: Vetripharm GmbH
Partii number ja säilivuskuupäev pakendil

Koerte võimekuse ja koormustaluvuse parendamine

Aktiivsete sportkoerte vajadustele vastavale söödale kehtivad erilised nõuded. Nende sööt peab ühelt poolt olema energiarikas ja sisaldama kvaliteetset valku, teisalt peab see pakkuma toit- ja mikroaineid lihtsalt kättesaadavas vormis, mis tagaksid sujuva energiaainevahetuse. Siinkohal pole ainuüksi suurima pingutuse korral vajalikud toitained olulised, vaid toiteväärtuse pakutav tugi puhkefaasis vajalikeke regeneratsiooniprotsesidele. Vaid siis on loodud ideaalsed eeldused uueks jõupingutuseks.

Üldised teadmised söötmisest

L-karnitiin toimub keharakkudes rasvade transpordisüsteemina. Ainult karnitiiniga seotud rasvhappeid kasutatakse energia tootmiseks, kusjuures katab südamelihas 80% ja skeletilihaskond 50% oma energiavajadusest rasvhapete põletamise kaudu. Karnitiini juurdeandmine on lihasrakkude jaoks justnimelt finišis saadavalolev eriliselt tõhus energiaallikas. Samuti jõuab paranenud südamelihase jõudluse tagajärjel verre rohkem energiat ja hapnikku, mis parendab vastupidavust olulisel määral.

Lüsiin ja sojaproteiinikontsentraat aitab edendada lihaskonna kasvu ja säilitamist ning parandavad energiavahetust.

E-vitamiin ja seleen kaitsevad südame- ja skeleti lihaskonda kõrge koormuse puhul, parendavad hapnikuga varustamist ning suurendavad seeläbi tugevalt lihaskiudude võimekust.

Linaseemned vähendavad tänu neis sisalduvatele küllastumata rasvhapetele keha soodumust põletike tekkeks.

Tärklis annab energiat lihastööks ning täidab glükosamiinivarusid.

Küpsetest banaanidest valmistatud banaanihelbed on kasulikud suure hulga kiirelt saadavalolevate tärkliste ja elektrolüütide poolest.

Prebiootikumid (MOS) ja kääritatud vili suurendavad kehale omast immuunreaktsiooni ning muudavad looma vastupidavamaks.

Kaltsium ja magneesium on olulised mineraalained, mida on eelkõige vaja energiaainevahetuse ning närvi- ja lihasrakkude vahelise signaaliedastuse jaoks.