JOINTBUILDER - liigestele ja kõõlustele 150g

Kaubamärk: biofarmab - Animal Care
Hind:
25,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Raske pingutuse või kõrge vanuse korral ei tekita keha piisavalt aineid, mis on olulised liigeste funktsioneerimiseks. See põhjustab sageli jäikust ja ebamugavustunnet.
Glükoosamiin, kondroitiinsulfaat, MSM (orgaaniline väävel), kollageen ja hüaluroonhape on kõik vajalikud ja olulised ained liigese normaalseks toimimiseks.

Rohelise rannakarbi ekstrakt sisaldab kõhre, sidekoe, naha ja sünoviaalvedeliku toitaineid. MSM, kondroitiinsulfaat ja glükoosamiin on muu hulgas vajalikud liigeste kõhre, sidemete ja lihasrakkude moodustamiseks. Hüaluroonhape esineb sünoviaalses vedelikus liigese määrimiseks ja kulumise vähendamiseks. 25-30% keha valgust koosneb koe, sidemete, kõõluste, skelettide ja hammaste jaoks vajalikust kollageenist. Mangaani lisamine aitab kaasa uue kõhre tekkele.

Koostis: glükoosamiin HCI, kondroosiitsulfaat, kollageen, rohelise rannakarbi ekstrakt, MSM, hüaluroonhape, klorella (arginiin, tsüsteiin, lüsiin, treoniin, tryptafaan, omega-3, vitamiinid B1, B2, B3, B6, B12, E, kaltsium, magneesium, fosfor, kaalium, naatrium), inuliin / oligofruktoos.
Analüütiline koostis: toorproteiin 10,6 %, toorõlid ja -rasvad 0,9 %, toorkiud 0,2 %. 
Toitumuslikud lisandid (1000g/2g) kohta:
Aminohapped 3.1.1 L-metioniin 68g/134mg.
Vitamiinid: E302 C-vitamiini (kaltsiumaskorbaat) 16,7g/33mg.
Mineraalid: E5 mangaani (mangaansulfaat) 2,5g/5mg
 
Kasutamine
1 mõõtlusikatäis / päevas kuni 7,5 kg kehamassi kohta

1 mõõtlusikatäis = 1 ml