Intestifit 500g - sooled, mikrofloora, seedimine Zoom

Intestifit 500g - sooled, mikrofloora, seedimine

Kaubamärk:
Hind: 36,00 €
18,00 €
Kogus: - +
   - või -   

CANIPUR - INTESIFIT - füsioloogilise seedetegevuse jätkusuutlik stabiliseerimine.
CANIPUR - INTESTIFIT hoolitseb bioloogilise seedeprotsesside edendajana äärmiselt tõhusate pro- ja prebiootikumide ning sooles aktiivsete mõjuainete kaudu soolestiku mikrofloora stabiliseerimise eest ja regulaarse soolestiku tööt eest. Lisaks toitainetega varustatuse parendamisele ja ainevahetuse optimeerimisele optimeerib see ka rooja konsistentsi ning parendab kehale omast immunsüsteemi kaitsevõimet.

Koostis: ekstraheeritud pärm (MOS), psülliumi kestad, tselluloosi pulber, kaltsiumkarbonaat, linaseemned, yucca, dikaltsiumfosfaat, naatriumkloriid, viinamarjaseemnejahu, piparmünt, kaaliumkloriid, magneesiumoksiid, naatriumsulfaat.
Analüütiline koostis: Toorproteiin 8,6%, Toorrasv 4,1%, Toorkiud 8,8%, Toortuhk 29,8%, Kaltsium 4,5%, Kaalium 1,1%, Magneesium 0,5%, Fosfor 1,0%, Naatrium 1,2%, Väävel 0,1%
Toitumuslikud lisandid (ühe kg kohta): A-vitamiin 120.000 TÜ, D3-vitamiin 12.000 TÜ, C-vitamiin 1.000 mg, E-vitamiin 600 mg, K3-vitamiin 20 mg, B1-vitamiin 20 mg, B2-vitamiin 30 mg, B6-vitamiin 30 mg, B12-vitamiin 300 mikrogrammi, Niatsiin 160 mg, Kaltsium-D-pantotenaat 70 mg, Foolhape 5 mg, Biotiin 700 mcg, Koliinkloriid 100 mg, Raud 300 mg, Tsink 600 mg, Mangaan 300 mg, Vask 150 mg, Molübdeen 3 mg, Jood 3 mg, Seleen 3 mg, DL-metioniin 600 mg
Tehnoloogilised lisandid: diatomiitmuld (Kiselguhr) 100.000 mg
Soolestiku mikrofloorat tasakaalustav Enterococcus faecium 1,6x10E11 CFU
(3a672a A-vitamiin, E671 D3-vitamiin, B1-vitamiin tiamiinmononitraadina, B2-vitamiin riboflaviinina, B6-vitamiin püridoksiinvesinikkloriidina, B12-vitamiin tsüanokobalamiinina, E1 raud (II) sulfaatmonohüdraat, 3b201 kaaliumjodiid, E4 vask (II) sulfaat , E5 mangaani (II) sulfaatmonohüdraat, 3b603 tsinkoksiid, E7 naatriummolübdaat, E8 naatriumseleniit, 4b1705 Enterococcus faecium NCIMB 10415.)

Kasutamine
Väikesed koerad (4-15 kg): 1-4 g päevas
Keskmised koerad (16-39 kg): 4-8 päevas
Suured koerad (40-80 kg): 8-16 päevas

Manustada koos söödaga.
D3-vitamiini ja mikroelementide suurema sisalduse tõttu ei tohiks päevane kogus ületada kahekordset lubatud annust.
Parima tulemse saavutamiseks tuleb toodet kasutada vähemalt 4 kuni 6 nädalat.

Tootja: Vetripharm GmbH
Partii number ja säilivuskuupäev pakendil

Minu koeral on kõhulahtisus, millist sööta talle pakkuda?

Koertel ei viita kõhulahtisus alati suuremale probleemile, sest iga koeraomanik on sellega kokku puutunud. Kui kõhulahtisus kestab mitu päeva või kui koera roe on põhimõtteliselt liiga pehme, tuleb leida probleemi põhjus. On võimalik, et koer on allergiline sööda teatud koostisosade või parasiitide vastu, esineda võib mürgistus, massiivne stress, haigusi põhjustavad soolestikubakterid jpm. Tähtis on, et pikemalt kestva kõhulahtisuse puhul tasakaalustatakse sellega kaasnevat vedelikukadu. Lisaks tuleb pöörduda loomaarsti poole. Sellega saab verepildi ja roeproovi kaudu tuvastada esimesed seedeelundkonna tõrgete põhjused. Ebastabiilset soolestiku mikrofloorat saab toetada asjakohaselt kohandatud ja vaeguste kompenseerimisele suunatud toitumisega. Taimsed toimeained, B-vitamiinid ja prebiootikumid ehitavad häiritud soolestiku mikrofloora uuesti üles ja hõlbustavad tervet roojamisprotsessi.

 

ÜLDISED TEADMISED SÖÖTMISEST

Füsioloogiliste seedeprotsesside stabiliseerimine parendab söödaväärindust ja toitainete imendumist. See tagab kutsikate ühtlase ja terve kasvu, muskulatuuri ja kõrgendatud kehalise aktiivsuse (nt jooksmine, jaht, koolitus) puhul energiavaru tugevama ülesehituse; parema karvkatte kvaliteedi, eluohtlike seedetraktiprobleemide riski vähenemise ning seedeprotsesside kiirema ja mahukama taastumise.

Ja lisaks parendab terve soolestiku mikrofloora tervislikku seisundit ning heaolutunnet, vähendab vastuvõtlikkust haigustele ja suurendab võimekust olulisel määral.

Probiootikumid, nagu näiteks Enterococcus faecium, parendavad soolestiku mikrofloorat, edendades positiivse mõjuga mikroobide levikut ning pärsivad haiguseid tekitavate mikroobide tegevust. Lisaks aktiveeritakse soolestiku immuunsüsteem ning seotakse mürkained.

Mannani oligosahhariidid (MOS), spetsiaalsest pärmi rakuseinaekstraktist toodetud prebiootikumid takistavad haigusetekitajate kasvu seedekulglas ning suurendavad keha immuunsüsteemi. Seeläbi väheneb ainevahetuse ja maksa koormus toksiinide ja ammoniaagiga.

Kobediatomiit saab oma mahust kuni 20 korda rohkem vedelikke siduda ning reguleerib seeläbi soolestiku sisu veesisaldust kõhulahtisuse ja kõhukinnisuse puhul. Lisaks on kobediatomiidil võime tõhusalt siduda kahjulikke aineid (happed, ammoniaak, toksiinid jne) ning need kiiresti väljastada.

Piiratult toimiva soolestikuga koertele tuleb vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente erilisel hulgal juurde anda, kuna seedetrakti tõrgete või soolestiku mikrofloora kahjustuste (nt antibiootikumiravi tõttu) puhul ei saa nad neid eluks vajalikke aineid tihti piisavalt.