Fiberplex Sensitive 2,4 kg - seedimisele, ei sisalda pärmi

Kaubamärk:
Hind: 59,00 €
35,40 €
Kogus: - +
   - või -   
Söödalisand hobustele. Ei sisalda pärmi.
Sobib hobustele, kellel on väga tundlik seedesüsteem.
Toetab krooniliste seedehäirete korral. Koostises seedimist soodustav kombinatsioon letsitiinist, metioniinist ja B-vitamiinidest.
Kaitseb limaskesta maohappe eest.
Paljudel hobustel on probleeme, mis võivad olla põhjustatud seedetrakti häiretest. Maohaavandid ja soolefloora tasakaalustamatus on sagedased nähtused näiteks võistlushobustel. Arvatakse, et nende probleemide põhjuseks on stress, kõrge jõusööda osakaal söödaratsioonis, ebapiisav kiudainesisaldus jne.
FiberPlex on laia toimespektriga, mis tähendab, et sellel on positiivne mõju suurele osale seedetraktist.
FiberPlex põhineb kiudainete kompleksil ja letsitiinil, mis koos toimivad suures osas seedetraktist. Letsitiini peaks leiduma maos, kus see kaitseb limaskesti maohappe eest. Fiberplex sisaldab ka kartuli rakuseintest ekstraheeritud kiudainekontsentraati PV70, mis uuringutes on näidanud, et see suurendab ensüümide aktiivsust. See aitab kaasa valgu tõhusale muundamisele toidus, vabastades asendamatu aminohappe lüsiini. PV70 toimib peamiselt kõhunäärmes ja peensooles.
Tervislik mikrofloora on oluline, kuna see soodustab toitainete paremat omastamist, mis omakorda toob kaasa paremad jõudluse. Inuliin toimib koos pärmikultuuriga, et aidata kasulikel mikroorganismidel end soolestikus sisse seada ja seeläbi tasakaalustada mao ja soolte pH-d. See parandab toidu lagundamist, võimaldades koresöödast ja kontsentreeritud toidust toitaineid tõhusamalt omastada.
FiberPlex Sensitiv aitab siduda vedelikke, mis on oluline, kui hobune põeb kõhulahtisust. Kõhulahtisust põhjustab häiritud soolefloora, mis soodustades vale tüüpi bakterite kasvu, mis omakorda rikuvad kogu soolekultuuri. See halvendab toidu lagunemist, mis mõjutab negatiivselt toitainete omastamist ja pikemas perspektiivis ka immuunsüsteemi.
FiberPlex Sensitiv on rikas ka oluliste B-vitamiinide ja aminohappe metioniini poolest. See aitab hoida veres maksimaalset insuliini- ja glükoosisisaldust. Tulemuseks on rahulikumad ja suurema heaolutundega hobused, mis on oluline hobustele, kellel on stressist tingitud seedetraktiprobleemid.
 
Koostis: kartuli rakuseintest ekstraheeritud kiudainekontsentraati PV70, letsitiin, inuliin
Analüütiline koostis: toorvalk 11,1%, toorrasv ja -õlid 5,7%, toortuhk 4,1%, toorkiud 14,9%, niisuks 8,9%
Toiumusliku lisandid (1 kg kohta): vitamiin B1 1200mg, foolhape 100mg, aminohape metioniin 12,4g

Manustamine:
Kuni 500 kg kaaluvad hobused: 1,5 mõõtelusikat pulbrit segatakse hästi 350 ml veega. Sööta kaks korda päevas 1-6 kuud.
Üle 500 kg kaaluvad hobused: 2 mõõtelusikat pulbrit segatakse hästi 450 ml veega. Sööta korda päevas 1-6 kuud.
Suured ja väiksemad ponid: 1 mõõtelusikas pulbrit segatakse hästi 250 ml veega. Sööta kaks korda päevas 1-6 kuud.

1 mõõtelusikas= 100ml=30g
Enne kasutamist või söötmisperioodi pikendamisel on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Toote säilivuskuupäev pakendil!