Cutfit 500g - nahale Zoom

Cutfit 500g - nahale

Kaubamärk:
Hind: 34,00 €
17,00 €
Kogus: - +
   - või -   

CANIPUR - cutfit hoolitseb naha funktsiooni eest, nahahaiguste ja aitab liiga tugeva karvade väljalangemise korral.
CANIPUR - cutfit sisaldab spetsiaalset kombinatsiooni kvaliteetsetest toimeainetest koos vitamiinide, mineraalainete, mikroelementide, asendamatute amino- ja rasvhapete ja ürtidega, mis toetavad allergiast tingitud dermatooside ja karvade tugeva väljalanguse puhul naha tööd.

Koostis: ürdisegu (nõges, kummel, põldosi, altee, raudrohi), jaanileivapuujahu, kaltsiumglükonaat, küüslauk, metüülsulfonüülmetaan (MSM), kaltsiumkarbonaat, linaseemneõli, õllepärm, merevetikajahu, magneesiumfumaraat.
Analüütiline koostis: Toorproteiin 10,1%, Toorrasv 6,2%, Toorkiud 5,4%, Toortuhk 29,7%, Kaltsium 3,3%, Magneesium 0,5%, Naatrium 0,3%, Väävel 1,8%, Oomega-3 rasvhapped 2,4%
Toitumuslikud lisandid (ühe kg kohta): A-vitamiin 400.000 TÜ, E-vitamiin 10.000 mg, B2-vitamiin 300 mg, C-vitamiin 20.000 mg, Biotiin 300.000 mcg, Koliinkloriid 1.000 mg, Raud 2.000 mg, Vask 400 mg, Tsink 10.000 mg, Seleen 20 mg, DL-metioniin 10.000 mg, 
Tehnoloogilised lisandid: diatomiitmuld (Kiselguhr) 160.000 mg
(3a672a Vitamiin A, Vitamin B2 kui riboflaviin, E1 aminohapete hüdraadi raudkelaat, E4 aminohapetehüdraadi vaskkelaat, 3b607 glütsiini tsinkkelaat, 3b8.12 seleenmetioniin Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3399 (inaktiveeritud seleniseeritud pärm))

Kasutamine:
Väikesed koerad (4-15 kg): 1-4 g päevas
Keskmised koerad (16-39 kg): 4-8 g päevas
Suured koerad (40-80 kg): 8-16 g päevas

Manustada söödaga
Kasutusaeg: optimaalse mõju tagamiseks tuleb toodet kasutada kuni nahas ilmnenud muudatuste kadumiseni, minimaalselt aga kolm nädalat. Manustamine pikema ajaperioodi jooksul on mõistlik ning sõltuvalt muudatuste raskusastmest saab toodet manustada kas iga päev või iga 2 päeva tagant. Enne koerale andmist või juhul, kui toodet antakse pikemalt kui 2 kuud, soovitame küsida nõu loomaarstilt.

NB! Kuna sisaldab suurendatud koguses mineraalaineid ei tohi päevane annus ületada kahekordset lubatud annust.

Tootja: Vetripharm GmbH
Partii number ja säilivuskuupäev pakendil

Karvade väljalangemine koertel

Kiilaste laikude tekkimise põhjuseid koertel on mitmesuguseid. Paljud meist tunnevad sellist loomaarsti juures ilmnenud olukorda, kui koer kaotab suurest erutusest peotäite kaupa karvu. Seega on üheks põhjustajaks stress ja vaimne koormus. Teised koerad kannatavad allergiate all, mis väljenduvad tugevalt sügelevate nahaekseemidena. Tihtipeale on selle taga parasiidid (endo- või ektoparasiidid), kelle olemasolu saab loomaarst nahakaape- ja roojaproovi kaudu usaldusväärselt tuvastada. Kui koerad lakuvad karvad nahalt ära ning seeäbi tekivad ümmargused kiilad kohad, võib see tihti märku anda nahaseene olemasolust.

Siidine nahk ja läikiv karv - märk tervest koerast!

Koera suurim mürke ärastav organ, nahk, annab suurenenud karvade väljalangemisega märku sellest, et esineb andmevahetusprobleeme. Olulised mikroelemendid, eriti just tsink, kvaliteetsed aminohapped ja nahakaitsevitamiinid aitavad nahal regenereeruda. Looduslikud ravimtaimed toetavad naha mürgiärastusvõimet, kobediatomiit tugevdab nt sidekudet ja seob soolestikus toksiine. Tundliku nahaga koerad vajavad selliseid toitaineid suuremas koguses, mida tavaliselt põhisöödas pole. CANIPUR - cutfitiga optimeerite koerte ainevahetust karvade väljalangemise ja teiste nahaprobleemide puhul.

ÜLDISED TEADMISED SÖÖTMISEST

Nahk ei ole mitte ainult keha keskkonnamõjude eest kaitsev kiht, vaid see annab koera kõige mitmekülgsema organina edasi külma, sooja, rõhku ja valu. See reguleerib kehatemperatuuri higiloome teel ning toetab sealjuures neerude mürke väljutavat filtrifunktsiooni. Paljud nahahaigused, nagu näiteks põletikud, karvade väljalangemine, ülitundlikkus parasiitide suhtes, sügelused või haavade raskendatud paranemine võivad olla märk naha kui organi koormatusest.

Ravimtaimed vähendavad naha koormust, stimuleerides maksa ja neerude mürke väljastavat ja verd puhastavat funktsiooni. Antiallergeensed koostisosad stabiliseerivad nahka, reaktsioon välistele ärritustele, nagu näiteks kirbuhammustused või sisemised ärritused (söödatalumatus) on oluliselt vähenenud. Seda protsessi toetavad põletikke pärssivad ning valu ja sügelust vähendavad taimsed toimeained. Taastavad toimeained hoolitsevad kiire tervenemisprotsessi eest.

Küllastumata rasvhapped ja väävel mõjuvad nahal esinevaid põletikke pärssivalt ja valusid leevendavalt ning tänu nendele paranevad muudatused nahas kiiremini.

Õllepärm toetab ja kiirendab tänu kõrgele B-vitamiini, väävlit sisaldavate ainete ja nukleiinhapete osakaalule jätkusuutlikult naha taastumist ekseemide puhul.

Kobediatomiit mõjub sidekoele tugevdavalt ning suurendab naha vastupanuvõimet.

C-vitamiin ja raud aitavad kollageeni taastada ning hoolitsevad toimunud nahamuudatuste kiire paranemise eest.

Tsink on vajalik naha taastumise ja haavade paranemise tagamiseks.

Biotiin vastutab suures osas uue naha ja karvade kvaliteedi eest. See on oluline sileda ja siidise nahapinna tagamiseks.

Kaltsiumil ja magneesiumil on rakumembraanidele stabiliseeriv mõju, tänu millele leevendatakse tugevalt põletikulist reaktsiooni putukahammustustele.