Corfit 150g - vereloome, üldine heaolu Zoom

Corfit 150g - vereloome, üldine heaolu

Kaubamärk:
Hind:
18,50 €
Kogus: - +
   - või -   
CANIPUR - CORFIT tugeva südame ja stabiilse vereringe tagamiseks.
CANIPUR - CORFIT tasakaalustab tõhusalt söödast tingitud E-vitamiini, seleeni, karnitiini, oomega-3-rasvhapete ja protüsaniidide puudulikkust; neid aineid on vaja optimaalse südametöö ja stabiilse vereringe tagamiseks. Koos südant toetavate ürtidega parendatakse jätkusuutlikult koera kehalist koormustaluvust, töövõimet ja heaolu. See kehtib eriti kuumadel suvekuudel.

Koostis: taimede segu 40,0% (viirpuu lehed ja õied, viirpuu viljad, hõlmikpuu lehed, küüslauk), nisukliid, linaseemnejahu, kaltsiumkarbonaat, petersell, viinamarjajahu, magneesiumoksiid, dikaltsiumfosfaat
Analüütiline koostis: Toorproteiin 14,7%, Toorrasv 7,4%, Toorkiud 10,2%, Toortuhk 17,3%, Kaltsium 2,4%, Kaalium 1,0%, Magneesium 1,3%, Naatrium 0,1%, Omega-3 rasvhapped 1,0%
Toitumuslikud lisandid (ühe kg kohta): E-vitamiin 20 000 mg, L-karnitiin 50 000 mg, Seleen 20 mg, L-lüsiin 10 000 mg
3b8.12 Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3399 seleenmetioniin (inaktiveeritud seleenpärm), L-lüsiinmonohüdrokloriid.

Kasutamine
Väikesed koerad (4-15 kg): 1-4 g päevas
Keskmised koerad (16-39 kg): 4-8 g päevas
Suured koerad (40-80 kg): 8-16 g päevas

Manustada koos söödaga.
Suurema seleeni sisalduse tõttu ei tohiks päevane söödakogus ületada kahekordset lubatud annust.

Parima tulemuse tagamiseks tuleb sööta kasutada kuue- kuni kaheksanädalase kuurina. Pikemaajaline söötmine on soovituslik parendab tulemusi. Enne söötmist või juhul, kui toodet antakse pikemalt kui 6 kuud, soovitame küsida nõu loomaarstilt.

​Tootja: Vetripharm GmbH
Partii number ja säilivuskuupäev pakendil 

Südame- ja veresoonkonnaprobleemid koertel

Kui koer vananeb, pole vereringeprobleemid eriti just kuumadel ja niisketel päevadel midagi ebatavalist. Koerad muutuvad siis tujutuks, hingeldavad väga palju ning nende kahvatud või peaaegu sinakad limaskestad viitavad südame-vereringkonna probleemidele. Kuldsetesse aastatesse jõudev süda ei ole enam küllalt tugev, varustamaks kõiki organismi rakke piisavas koguses hapnikuga. Tihtipeale ka seetõttu, kuna vanadusest mõjutatud neerud ei suuda vererõhku enam vajalikul viisil reguleerida. Selle tõttu tekivad koertel südame- ja veresoonkonnaprobleemid. Südamelihase aktiivsus sõltub olulisel määral heast toitainevarustusest. Siin mängivad vitamiinid, mikroelemendid ja kvaliteetsed aminohapped keskset rolli. Just vanemad koerad saavad seda oma põhisöödast liiga vähesel määral. See seisund mõjutab südamelihase tööd negatiivselt. Lihaseid aktiveerivate mikroainete pakkumine koos verevarustust ergutavate ürtidega (viirpuu ja hõlmikpuu) parendavad vanade või nõrkade koerte südametööd.

ÜLDISED TEADMISED SÖÖTMISEST

Kui südame töövõime on vähenenud, võib kombinatsioon äärmiselt mõjusatest südant kaitsvatest ainetest, nagu näiteks antioksüdandid, mineraalid, ravimtaimed ja aminohapped, olulisel määral parendada südame pumpamisvõimet.

 

E-vitamiin kaitseb antioksüdandina rakumembraane agressiivsete kahjulike ainete eest ning säilitab seeläbi kudede strukturaalset funktsionaalsust ja võimekust. Lisaks parendab vitamiin E hapnikuga varustamist ja hapniku kasutamist lihastes ning suurendab tänu sellele tugevalt südame töövõimet.

Seleen kaitseb koos E-vitamiiniga rakumembraane kahjulike hapnikuühenduste eest ning on südamelihaskonna toimimise jaoks vältimatult vajalik.

L-karnitiin on pika ahelaga rasvhapete kandeaine. L-karnitiini juurdeandmisega saab südamelihaskonna tööd oluliselt parandada.

Magneesium vastutab umbes 100 rakusisese ensüümi, peamiselt vöötlihaste ja südamelihase tööga seotud ensüümide toimimise eest.

Lüsiin mängib südamelihases piimhappepuhvrina olulist rolli.

Viirpuu parandab südameliase verevarustust ning seeläbi selle võimet kokku tõmbuda.

Gingko tõuseb esile tänu veresooni laiendavate ja verevarustust parandavate omaduste poolest.

Küüslauk vähendab kolesteriini hulka veres, hoiab veresooned elastsena, reguleerib vererõhku ja suurendab vastupanuvõimet.