+372 5261764

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Struktuursöödad, ürdid

Struktuursöödad, ürdid

 

Kvaliteetsed, tolmuvabad toorkiudsöödad - pressitud, hakitud või tõlviku kujul. Vähese fruktaanisisaldusega.

Järjesta:

Basis koosneb hakitud lutsernist. Sööt on vähese õli ja melassiga.  Basis on tolmuvaba, kergesti seeditav ja kõrgekvailteediline heina asendussööt. Sobib allergilistele, eakatele, hambaprobleemidega ja taastuvatele hobustele. Sööta on mugav kaasa võtta ning sobib suurepäraselt võistlusperioodiks.

24,00 €

Kvaliteetne koresööt, mis koosneb odra- ja nisupõhust. Ei sisalda fruktoosi ning on madala valgusisaldusega. Rikkalikult kiudaineid. Ergutab sööma ka valivad ja seenior-hobused.

29,50 €
  • Looduslik sool Himaalaja piirkonnast.
  • Kvaliteet >97,5 NaCl
  • Puhas ja mineraalaineterikas.
6,50 €

EQUITANA Innovatsioonipreemiale 2017 nomineeritud toode!

Wiesen-Chips pelletite tooraineks on lopsakatel rohumaadel kasvavad rohttaimed, mis on kuivatatud, hakitud ja pressitud. Chipsid on tolmu-, seennakkuste- ja hallitusevabad ega sisalda melassi. Samuti on neis vähe valku ja fruktaani, kuid see eest palju toorkiudu. Suurendavad närimisaktiivsust ja sobivad seega eriti hästi vanematele ja hambumusprobleemidega hobustele.

17,00 €

Wiesen-Cobs pelletite tooraineks on lopsakatel rohumaadel kasvavad rohttaimed, mis on kuivatatud, hakitud ja pressitud. Pelletid on tolmu- ja hallitusevabad ega sisalda melassi.Samuti sisaldavad need vähe valku, kuid see eest palju toorkiudu. Pelletite seennakkuste vaba.

22,00 €

Wiesen-Fasern on struktuursööt, mis koosneb püsirohumaal kasvavatest rohttaimedest ja ürtidest. Sööt on hakitud, ilma õli ja melassita. Ideaalne asendussööt heinale. Sobib allergilistele, eakatele, taastuvatele hobustele.  Sööt on tolmuvaba ning sisaldab vähe fruktaani.

17,00 €