+372 5261764

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Söödalisandid

Söödalisandid

Spezial-sari

Söödalisandid kõõlusele, lihastele, liigestele, nahale, karvale ja seedesüsteemile. Tugevdavad, aitavad leevendada probleeme ja ennetada vigastusi.

Järjesta:

Allegro on mõeldud E vitamiini ja seleeni puuduse ennetamiseks. Nende ainete puudusel väheneb hobuse üldine sooritusvõime ning võivad tekkida lihaspinged.  Vitamiin E + seleen võimaldavad lihaste normaalse vereringe ja hapnikuga varustamise. Vitamiin E tõstab ka märade viljakust.

Al. 31,00 €

Amino-Muskel PLUS - lihaste jõud ja vastupidavus
Amino-Muskel PLUS on söödalisand, mille koostises olevad aminohapped toetavad lihaste arengut ning soodustavad kiiret taastumist peale pingutust. Toetab immuunsus-süsteemi. Sobib sporthobustele ja hobustele, kelle peamine sööt on hein.

Al. 39,00 €

Darm-Regulator on söödalisand, mis aitab kontrolli all hoida hobuste seas levinud kõhulahtisuse probleemi. See stabiliseerib vedelike ja elektrolüütide taset. Probiootikumid aitavad heade bakterite populatsioonil tekkida. Lisandis sisalduvad prebiootikumid aitavad mikroflooral tasakaalus püsida.

Al. 36,00 €

ExZem Plus on täiendsöödaks hobustele, kellel esineb nahaprobleeme ja allergiaid

Söödalisandit on soovitav segada hobuse lemmiksööda sisse. Eriti hästi sobivad selleks Sinfonie ja Mash.

Söödalisandit on soovitav anda veebruarist oktoobrini nig olenevalt hobusest 1-3 aastat. Väga tundlikele hobustele tuleks söödalisandit anda aastaringselt.

32,00 €

Glissando sisaldab hüdrolüüsitud kollageeni, mis koos aminohapetega kaitsevad hobuste liigeseid. Toetab kõhrete, sidemete ja kõõluste normaalset arengut ning aitab vähendada nende kulumist. Eriti soovitav kasutada noortel hobustel treeningperioodil.

55,00 €

Söödalisand hobusele ja koertele, kellel õrn seedimine ning võib seega esineda seedeprobleeme. 

Al. 11,00 €

Huf-Regulator toetab tervete ja tugevate kapjade arengut. Selles sisalduvad toitained aktiveerivad vereringet ning toetavad rakkude tootmist ning kahjustatud kudede taastumist. Aitab ära hoida laminiiti. Aitab ennetada lõhenenud kapju.

Al. 34,00 €

Kabaro koosneb 100% puhastest, kuivatatud küüslaugu lõikudest. Küüslaugus sisalduvad eeterlikud õlid ja looduslik seleen aitavad tugevdada hobuse imuunsussüsteemi. Küüslaugu manustamine aitab eemale hoida ebameeldivaid putukaid ja parasiite. Ei sisalda lisaaineid.

Al. 17,00 €

Lein-Distel-Öl on linaseemnetest ja maarjaohakast külmpressitud õli, mis sisaldab rohkelt küllastumata Omega rasvhappeid, mis toetavad kogu seedesüsteemi ja tagavad kauni karvkatte. Sobib eelkõige kasutada sporthobustel kuna õlis leiduv vitamiin E annan sooritusteks vajaliku lisaenergia ja vastupidavuse. Maarjaohakas kaitseb maksa ja on toksilistest ainetest puhastava toimega.

Al. 14,00 €

Magen-Schutz on hobustele, kel esineb sageli stressist tingitud seedimisprobleeme. 
Sobib toetava preparaadina ka hobustele, kellel on väga tundlik seeedesüsteem.
Ka varssadele võõrustusperioodil. Ei sisalda lisaaineid.

84,00 €

Piano on mõeldud kasutamiseks stressirohketes situatsioondes ning närviliste ja rahutute hobuste stabiilsemana hoidmiseks. Sisaldab magneesiumi, B ja E kompleksvitamiine ning seleeni.

Al. 28,00 €

Rondo toetab eekõige kapjade aga ka karvkatte ja naha normaalset arengut.
Soovitav kasutada ka tiinetel ja imetavatel märadel ning kasvavatel  varssadel.

Al. 28,00 €

Sonnenlein koosneb 100% linaseemnetest. Linaseemned sisaldavad palju Omega3 rasvhappeid, mida on vaja kauni karvkatte jaoks ning palju kiudaineid, mida on vaja terve seedimise jaoks. Naturaalne vitamiin E annab hobusele vajaliku lisaenergia.

Al. 22,00 €
  • Looduslik sool Himaalaja piirkonnast.
  • Kvaliteet >97,5 NaCl
  • Puhas ja mineraalaineterikas.
6,50 €

Stall-Riegel batoonid sisaldavad päeva jooksul vaja minevaid vitamiine. Sobib kasutamiseks aastaringselt. Sisaldab lisaks ka olulisi mikroelemente ning lutserni. Väga mugav ja käepärane sööta.

Al. 16,00 €

Subito on mõeldud hobuse elektrolüütide varu taastamiseks. Elektrolüüdid reguleerivad hobuse kehas veetasakaalu. Elektrolüüdid on lisaks vajalikud hobuse närvisüsteemi ja lihaste korralikuks funktsioneerimiseks.

Al. 22,00 €

Wiede-Riegel batoonid sisaldavad päeva jooksul vaja minevaid vitamiine ja mikroelemente. Kasutamiseks karjatamis-perioodil. Väga mugav ja käepärane sööta. Kõrge kiudainete sisaldusega.

Al. 15,00 €