+372 5261764

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Seedimine ja ainevahetus

Järjesta:

B-vitamiinide B1, B6 ja B12 kompeks siirupi kujul.

Aitab hobusel paremini toime tulla stressirikastes olukordades nagu võistlused, transport, karvavahetuse aeg.

Magus siirup meelitab sööma ka muidu pirtsakad sööjad. Aitab hoida söögiisu üleval ka raskete treeningute või võistluste ajal.

 

19,50 €

marstall Bergwiesen Mash on marstalli uus toode, mis mõeldud seedeprobleemidega, tundlikele ja allergilistele hobustele. Samuti haigusest taastuvatele hobustele. Sööta on kerge seedida. Sobib kasutada ka koos veterinaarraviga kuna ei sisalda lisatud mineraale ega vitamiine. Sobib suvel sööta külma veega valmistatult, talvel sooja veega segatuna.

2,50 €

Darm-Regulator on söödalisand, mis aitab kontrolli all hoida hobuste seas levinud kõhulahtisuse probleemi. See stabiliseerib vedelike ja elektrolüütide taset. Probiootikumid aitavad heade bakterite populatsioonil tekkida. Lisandis sisalduvad prebiootikumid aitavad mikroflooral tasakaalus püsida.

Al. 36,00 €

Aed-mustköömneõli pakub funktsioneerimiseks vajalikke Omega rasvhappeid. Eriti kasulik toode allergiate esinemisel. Kasulik nahale, kopsudele ja seedimisele.

24,00 €

 

 

Al. 15,00 €
15,00 €
Al. 25,00 €
Söödalisand hobustele – probiootilised seedimise ergutajad soolestiku mikrofloora stabiliseerimiseks.

EQUIPUR - digest plus pakub koos probiootiliste seedimise ergutajate ja soolestiku tööd reguleerivate aktiivainetega
soolestiku mikrofloora stabiliseerimist ja regulaarset liikuvust. See on eriti oluline, kui sööda kvaliteet on kõikuv,
hobune on olnud haige või saanud ravimeid. Aitab ennetada võimalike koolikute ja ägeda kõhulahtisuse teket.
Al. 26,00 €

Söödalisand hobustele – mao limaskesta kaitseks.

EQUIPUR gastral on söödalisand, mis aitab vältida stressist tingitud seedetrakti tegevuse aeglustumist, mis omakorda võib nõrgestada mao limaskesta. Vähese kaitsevõimega mao limaskest ning häired seedetraktis võivad põhjustada maohaavandeid. EQUIPUR gastral pakub spetsiaalsete ainete kooslust, mis pakuvad tuge nimetatud probleemide vältimiseks või vähendamiseks ning seeläbi maohaavandite tekke ennetamist.

Al. 40,00 €

Söödalisand hobustele, keda kimbutab eelkõige söötmisest tingitud laminiit.

EQUIPUR – laminal toetab maksa puhastumisprotsessi, soolte mikrofloora korrasolekut ning aitab reguleerida suhkru taset. Nende protsesside häired võivad viia vereringe häireteni kapjade piirkonnas ning põhjustada kabjastruktuuri halvenemist ja kasvuhäireid.

Al. 51,00 €
Söödalisand hobustele – tasakaalustatud aktiivkomponendid maksa töö toetamiseks.

EQUIPUR – metabol toetab maksa tööd krooniliste maksahäirete korral (maksa metabolismi häired) või hobuste
metaboolse sündroomi (EMS) korral. Kõrge kvaliteediga biokatalüsaatorid, aminohapped, ürdid, vitamiinid,
mikroelemendid ja antioksüdandid kaitsevad maksa, kiirendavad jääkainete eritumist ja toetavad toitainete
muundumist kehale kasulikeks aineteks
.
Al. 53,00 €

 

Al. 51,00 €
Al. 37,00 €

 

Al. 71,00 €

B12 vitamiini varude hoidmiseks

22,50 €
Al. 30,00 €
Söödalisand hobustele – naturaalsete ürtide segu, mis kaitseb hobust tüütute putukate eest.

EQUIPUR – knobletten koosneb küüslaugust, linaseemnetest, b-vitamiinist ja ürtidest, mis kaitsevad hobust putukahammustuste eest.
Ühtlasi soodustab antud segu ka seedimist ja ainevahetust tervikuna, mille tulemusel tõuseb hobuse üldine heaolu märgatavalt.
Al. 51,00 €

ExZem on täiendsöödaks hobustele, kellel esineb nahaprobleeme. Müslis on palju mineraale ja vitamiine ning lisatud on ka merevetikajahu, küüslaugu-graanuleid ning looduslikke ürte, mis aitavad verd korras hoida. ExZem Müsli on väga kontsentreeritud toitainete sisaldusega ning seega on vajalikud kogused söötmiseks väiksed ja seeläbi taskukohased.

26,00 €

ExZem Plus on täiendsöödaks hobustele, kellel esineb nahaprobleeme ja allergiaid

Söödalisandit on soovitav segada hobuse lemmiksööda sisse. Eriti hästi sobivad selleks Sinfonie ja Mash.

Söödalisandit on soovitav anda veebruarist oktoobrini nig olenevalt hobusest 1-3 aastat. Väga tundlikele hobustele tuleks söödalisandit anda aastaringselt.

32,00 €

Söödalisand hobusele ja koertele, kellel õrn seedimine ning võib seega esineda seedeprobleeme. 

Al. 11,00 €

Kabaro koosneb 100% puhastest, kuivatatud küüslaugu lõikudest. Küüslaugus sisalduvad eeterlikud õlid ja looduslik seleen aitavad tugevdada hobuse imuunsussüsteemi. Küüslaugu manustamine aitab eemale hoida ebameeldivaid putukaid ja parasiite. Ei sisalda lisaaineid.

Al. 17,00 €

Lein-Distel-Öl on linaseemnetest ja maarjaohakast külmpressitud õli, mis sisaldab rohkelt küllastumata Omega rasvhappeid, mis toetavad kogu seedesüsteemi ja tagavad kauni karvkatte. Sobib eelkõige kasutada sporthobustel kuna õlis leiduv vitamiin E annan sooritusteks vajaliku lisaenergia ja vastupidavuse. Maarjaohakas kaitseb maksa ja on toksilistest ainetest puhastava toimega.

Al. 14,00 €

EQUIPUR – leinplus linaseemne jahu on väga efektiivse toimega seedimisele, nahale ja karvale. Leinplus linaseemnejahu sisaldab palju Omega3 rasvhappeid. Tänu spetsiaalsele tootmisprotsessile säilivad tootes naturaalsed aminohapped, küllastumata rasvhapped, mineraalid ja vitamiinid.

Al. 24,00 €

Magen-Schutz on hobustele, kel esineb sageli stressist tingitud seedimisprobleeme. 
Sobib toetava preparaadina ka hobustele, kellel on väga tundlik seeedesüsteem.
Ka varssadele võõrustusperioodil. Ei sisalda lisaaineid.

84,00 €

Mash on mõeldud kasutamiseks haigusest taastumisel ning hobustele, kellel on hambaprobleeme ja vanadel hobustel. Sobib ideaalselt stressitekitavates olukordades nagu transport, võistlused, tallivahetus jne. Mash stimuleerib seedetegevust ning ainevahetust. Sobib kasutada mistahes raviga paralleelselt kuna ei sisalda melassi, säilitusaineid, lisatud vitamiine ning on toiteväärtuselt neutraalne.

22,00 €