+372 5261764

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Põhi- ja puhkeperiood

Põhi- ja puhkeperiood

 

marstalli universaal-sarja hobusöödad sobivad kõikidele hobustele.

Valikus kaeravabu söötasid ning eakamatele hobustele sobivaid söötasid. Sobiva müsli leiab ka hobustele, kes ajutiselt või püsivalt on madala koormusega.

Järjesta:

marstall Condicion on struktuurne müsli, mis sialdab rikkalikult omega3 rasvhappeid ning kaera, otra ja maisi. Lisatud orgaaniline seleen, tsink ja vask, mis tagavad kauni karvkatte ja terved, tugevad kabjad. Condicion aitab hoida hobuse närvikava stabiilsena. Mõeldud eelkõige koolisõidusuunaliste hobuste söötmiseks.

24,00 €

FREIZEIT on kõrgekvaliteediline müsli, mille põhikoostiseks on teraviljahelbed. Müsli sisaldab vähe valku ja energiat, kuid palju toorkiudu. Sobib madala koormusega hobustele ning hobustele, kes kalduvad ülekaalulisusele. Söödale on lisatud palju vitamiine, mineraale ja kiudaineid.

18,00 €

Klassikaline kaeravaba müsli koosneb hüdrotermiliselt töödeldud teravilja helvestest. Need on kergestiseeditavad ja toitainerikkad. Tänu mineraalide, vitamiinide ja mikroelementide kõrgele sisaldusele ei vaja hobune vajalike toitainete kättesaamiseks suuri koguseid. Soovitustele vastavalt söötes ei vaja Teie hobune täiendavaid mineraale. Ideaalne põhisööt kõikidele hobustele.

21,00 €

marstall Isländer Robust-Müsli tagab vajalikud vitamiinid, mineraal- ja toitained peamiselt vabapidamisel hobustele. Madal valgusisaldus, palju ürte. Vähe tärklist ning kaeravaba.

24,00 €

Complete on kõrgekvaliteediline komplekssööt, mis koosneb kaerast ning hüdrotermiliselt leotatud odra- ja maisihelvestest. Sisaldab kõiki vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Sobib kõigile hobuse-tüüpidele – sälgudest sporthobusteni. Sobib üleminekuks varsa- ja noorhobuse söödalt Fohlen-Mix ning saavutusperioodil sobib vahetada Turnier sportsööda vastu.

21,00 €

Naturell on kõrgekvaliteediline „cool-energia“ müsli, mis koosneb hüdrotermiliselt leotatud teraviljadest ning õuntest, porganditest ja Omega3 rasvhapetest. See müsli sobib suurepäraselt õrna seedimise ja allergia-probleemidega hobustele. Vähendatud tärklise- ja suhkusisldusega. Sisaldab kõiki vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Ei sisalda kaera ega melassi.

21,00 €

NUTRI-PELLET on kõrgekvaliteediline kaeravaba sööt, mis on pressitud pelletiks ning mis koosneb hüdrotemiliselt leotatud teraviljahelvestest. Pelletid sisaldavad vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Lisatud on ka linaseemneid ning purustatud õunu, mis meelitavad sööma ka kõige valivamad hobused. Ergutab närimisprotsessi ja seeläbi ka sülje eritust, mis omakorda vähendab koormust maole.

20,00 €

Läbinud 3-kordse puhastuse, et saavutada tolmuvaba sööt. Sisaldab 1/3 musta kaera ning 2/3 kaera.

24,00 €

Looduslik ja maitsev. Hüdrotermiliselt leotatud mais helveste kujul. Kerge seedida, mõnusalt krõbe ja madala valgusisaldusega.

20,00 €

Looduslik ja maitsev. Hüdrotermiliselt leotatud oder helveste kujul. Soovitav kasutada kui soovitakse, et hobuse vastupidavus tõuseks ning kaalu suureneks.

Kerge seedida. „cool-energia“

19,50 €

Senior Plus sobib eakate ja haigusest taastuvate hobuste söödaks. Müsli koosneb hüdrotermiliselt leotatud teraviljadest, linaseemnetest ja õuntest, porgandist. Senior Plus on kergesti seeduv ning kõrge energiasisaldusega. Hoolega valitud tooraine meelitab sööma ka kõige valivamad hobused.

26,00 €
  • Looduslik sool Himaalaja piirkonnast.
  • Kvaliteet >97,5 NaCl
  • Puhas ja mineraalaineterikas.
6,50 €

marstall Western on mõeldud eelkõige nn soojavereliste hobuste nagu veerandmiilihobune, appaloosa ja trakeeni hobune. Täiustatud koostis lihaste ja vastupidavuse kasvatamiseks. Sisaldab palju aminohappeid, omaga3 rasvhappeid ning E vitamiini ja seleeni. Kõrge energiasisaldusega ja kaeravaba. Sisaldab lutserni ja helvestatud herneid. Western söödaga ei vaja hobune täiendavaid söödalisandeid.

24,00 €