+372 5261764

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Mineraalid, täiendsöödad

Mineraalid, täiendsöödad

 

Täiendsöödad erinevate terviseprobleemide leevendamiseks ja lahendamiseks. Põhisööda optimeerimiseks, täiendamiseks ning mitmekesistamiseks.

Järjesta:

Alpaka+Co on kõrgekvaliteediline komplekssööt, mis on mõeldud alpakadele, kaamelitele ja laamadele. Sööt on kiuainerikas, vähese tärklise-sisaldusega ning sisaldab ohtralt D ja E vitamiine, tsinki, vaske ja seleeni ning Omega 3 rasvhappeid.

17,00 €

ExZem on täiendsöödaks hobustele, kellel esineb nahaprobleeme. Müslis on palju mineraale ja vitamiine ning lisatud on ka merevetikajahu, küüslaugu-graanuleid ning looduslikke ürte, mis aitavad verd korras hoida. ExZem Müsli on väga kontsentreeritud toitainete sisaldusega ning seega on vajalikud kogused söötmiseks väiksed ja seeläbi taskukohased.

26,00 €

Force on mineraalilisand kõikidele hobustele nii puhkeseisundis kui ka suurel koormusel töötades. Sisaldab suures koguses vitamiiine, mineraale ja mikroelemente, mis on igapäevaselt hobusele väga vajalikud. Sisaldab ka aminohappeid ja küllaldaselt valku.

Teraviljavaba! Sisaldab elektrolüüte.

Al. 18,00 €

Söödalisand hobusele ja koertele, kellel õrn seedimine ning võib seega esineda seedeprobleeme. 

Al. 11,00 €

Mash on mõeldud kasutamiseks haigusest taastumisel ning hobustele, kellel on hambaprobleeme ja vanadel hobustel. Sobib ideaalselt stressitekitavates olukordades nagu transport, võistlused, tallivahetus jne. Mash stimuleerib seedetegevust ning ainevahetust. Sobib kasutada mistahes raviga paralleelselt kuna ei sisalda melassi, säilitusaineid, lisatud vitamiine ning on toiteväärtuselt neutraalne.

22,00 €

MashToGo on koostiselt sama, mis Mash, kuid 500g pakid teevad sellest mugava lisasööda või vahepala reisimisel ning võistlustel. MashToGo on kergestiseeditav, stimuleerib ainevahetust ning sobib ka valivatele hobustele.

3,00 €

Optimal on kontsentreeritud aminohapetega müsli, mis katab hobuse päevase vitamiinide ja mineraalide vajaduse. Söödas on vähendatud tärklist, mis muudab sööda kergesti seeditavaks ka õrna seedimisega hobustel. Lisatud vitamiinid on kasulikud hobuse kapjadele, nahale ja karvkattele.

Sobib hobustele, kelle peamine sööt on hein.

 

29,00 €

Sinfonie sobib täiendsöödaks eelkõige hingamisteede-probleemidega hobustele. Ürtide sisaldumine söödas ergutab ka seedimist. Enne söötmist võib sööta leotada 15 min kuumas vees, mille tulemusel vabanevad eeterlikud õlid ning söömise ajal hingab hobune neid sisse ja seega leevendab hingamisraskuseid.  Ei sisalda kaera.

25,00 €
  • Looduslik sool Himaalaja piirkonnast.
  • Kvaliteet >97,5 NaCl
  • Puhas ja mineraalaineterikas.
6,50 €

Stall-Riegel batoonid sisaldavad päeva jooksul vaja minevaid vitamiine. Sobib kasutamiseks aastaringselt. Sisaldab lisaks ka olulisi mikroelemente ning lutserni. Väga mugav ja käepärane sööta.

Al. 16,00 €

Wiede-Riegel batoonid sisaldavad päeva jooksul vaja minevaid vitamiine ja mikroelemente. Kasutamiseks karjatamis-perioodil. Väga mugav ja käepärane sööta. Kõrge kiudainete sisaldusega.

Al. 15,00 €