+372 5261764

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Jõud ja vastupidavus

Järjesta:

Allegro on mõeldud E vitamiini ja seleeni puuduse ennetamiseks. Nende ainete puudusel väheneb hobuse üldine sooritusvõime ning võivad tekkida lihaspinged.  Vitamiin E + seleen võimaldavad lihaste normaalse vereringe ja hapnikuga varustamise. Vitamiin E tõstab ka märade viljakust.

Al. 31,00 €

Amino-Muskel PLUS - lihaste jõud ja vastupidavus
Amino-Muskel PLUS on söödalisand, mille koostises olevad aminohapped toetavad lihaste arengut ning soodustavad kiiret taastumist peale pingutust. Toetab immuunsus-süsteemi. Sobib sporthobustele ja hobustele, kelle peamine sööt on hein.

Al. 39,00 €

Elektrolüüdivedelik võimaldab kiiret ja tõhusat elektrolüütide asendamist peale suuremat higistamist või kõhulahtisust. Elektrolüüdid aitavad säilitada kehas normaalse veetasakaalu. Vähene elektrolüütide osakaal kehas vähendab hobuse soovi juua ning seega võib tekkida vedeliku puudus.

15,00 €

EquiPower - vitamin E parandab lihaste ainevahetust, tõstab hobuse jõudlust ja valmisolekut tegutseda. Kiirendab lihaste moodustumist ja kasvu ning aitab lihastel püsida ajal, mil koormus on vähene. 

Al. 20,00 €

 

Al. 18,00 €
49,00 €

Mineraal-lisand hobustele - elektrolüüdid

EQUIPUR – elektrolyt plus asendab higistamisega, kõhulahtisusega või stressi tagajärjel kaotatud elektrolüüdid ja vajalikud ained (soolad), mille tulemusel väheneb hobuse sooritusvõime ja vastupidavus. Elektrolüütide abil taastatakse hobuse organismi normaalne vedelikutase.

Al. 23,00 €

EQUIPUR – energen plus loob tasakaalustab energiapuudujäägi ja energiavarude loomise vahel. Nii suudab hobune taluda ka ebatavaliselt suurt füüsilisest pingutusest tulenevat stressi.

Al. 21,00 €

Söödalisand hobustele - raud
EQUIPUR – ferrochel aitab ära hoida rauapuudust hobuse organismis. Ferrochel tõhustab vereloomet ja kaitseb aktiivselt veresoonkonda. See on eriti vajalik sporthobuste ja varssadele. Koos tasakaalustatud söötmisega, saab tõsta hobuse jõudlust ja ennetada rauapuudusest tingitud häireid.

Al. 30,00 €
Söödalisand hobustele – tasakaalustatud aktiivkomponendid maksa töö toetamiseks.

EQUIPUR – metabol toetab maksa tööd krooniliste maksahäirete korral (maksa metabolismi häired) või hobuste
metaboolse sündroomi (EMS) korral. Kõrge kvaliteediga biokatalüsaatorid, aminohapped, ürdid, vitamiinid,
mikroelemendid ja antioksüdandid kaitsevad maksa, kiirendavad jääkainete eritumist ja toetavad toitainete
muundumist kehale kasulikeks aineteks
.
Al. 53,00 €
Al. 36,00 €

EQUIPUR – vitalyt sobib olukorras kus hobune on kaotanud higistamise tõttu palju vedelikku, vajab täiendavat energiat või soorituse parandamist.

Vitalyt on kasutamiseks valmis kontsentraat, mis sisaldab elektrolüüte, mineraale, vitamiine ja aminohappeid, et soodustada head sooritust ja kiiret tastumist peale pingutust. Kvaliteetsed katalüsaatorid aitavad kompenseerida higi kaudu kaotatud vedelikutaset ja soolasid, energia puudujääke ja kehva sooritust. Samuti aitavad nad stimuleerida ainevahetust. B-vitamiinid on hädavajalikud terve ja tõhusa ainevahetus ning normaalse närvitalitluse tarbeks.

Al. 10,00 €

Lein-Distel-Öl on linaseemnetest ja maarjaohakast külmpressitud õli, mis sisaldab rohkelt küllastumata Omega rasvhappeid, mis toetavad kogu seedesüsteemi ja tagavad kauni karvkatte. Sobib eelkõige kasutada sporthobustel kuna õlis leiduv vitamiin E annan sooritusteks vajaliku lisaenergia ja vastupidavuse. Maarjaohakas kaitseb maksa ja on toksilistest ainetest puhastava toimega.

Al. 14,00 €
19,50 €

Subito on mõeldud hobuse elektrolüütide varu taastamiseks. Elektrolüüdid reguleerivad hobuse kehas veetasakaalu. Elektrolüüdid on lisaks vajalikud hobuse närvisüsteemi ja lihaste korralikuks funktsioneerimiseks.

Al. 22,00 €