Biofekt 2,5 l / pesesemis-ja desinifiteerimisvahend

Kaubamärk: biofarmab - Animal Care
Laoseis: Tellimisel
Hind:
39,95 €
Kogus: - +
   - või -   
Võimas puhastus- ja desinfitseerimisvahend, mis ei kahjusta mettpindasid! Hoiab ära nakkuse leviku ja seda saab kasutada ka pesuvahendina.
Biofect on kontsentreeritud aluseline vedel pesuaine, millel on kombineeritud puhastus- ja desinfitseeriv toime. Toimeaine kuulub kvaternaarsete ammooniumiühendite rühma ja on osutunud tõhusaks nii gram-positiivsete (nt EHEC, Salmonella Typhimurium, Campylobacter Jejuni) kui ka gramnegatiivsete bakterite (sealhulgas Staphylococcus Aureus, Listeria monocytogenes), viiruse, seente ja hallituse vastu.
Biofect sisaldab hästi dokumenteeritud toorainet ja järgib näiteks OECD juhiseid, st nõudeid, et koostisosad on kergesti biolagunevad. 
Biofect on efektiivne madalatel temperatuuridel, ei ohusta loomi ega inimesi.

KASUTUSALA
Toodet saab kasutada igat tüüpi loomade varjualuste, bokside, latrite, loomade transpordivahendite ja muude alade puhastamiseks, kus nakkuste levikut vaja takistada. Sobib kasutada kliinikutes.
Sobib kasutada ka pesumasinas tekkide, ratsariiete ja  muude hobuste pidamiseks kasutatavate tekstiilide pesemiseks. 

KASUTAMINE: 
Tallides puhastusvahendina: pühkige ja loputage kõik puhastamist vajavad pinnad veega ja sejärel kandke peale Biofect ja laske 20 minutit toimida. Mõjuaja lõppedes loputage pinnad puhta veega ja laske kuivada. 
Tavaolukorras 1 dl/10 l vee kohta,
Sügavpuhastust vajavatel pindadel  2,5 dl/10 l vee kohta

Pesuainena: pesuainet saab kasutada nii pesumasinas kui ka käsipesul. Võib kasutada alates 40 kraadi juures. Väga määrdunud pesu jaoks 100 ml ja tavalise pesemise korral 50 ml.